Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini
| Wi-Fi WiFi | Parkeerplaats Valetparking | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Buitenzwembad | Sportactiviteiten Snorkelen Fietsen Wandelen |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Vergaderfaciliteiten Vergader-/Banketfaciliteiten | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kinderbox Kinderzwembad Kinderspeelruimte |
De 1-slaapkamer Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini Bayahibe villa bevindt zich op korte rijafstand van 15 minuten van de Altos de Chavón en biedt live-optredens voor het vermaak van de gasten. Dit hotel biedt uitzicht op het zwembad en nodigt gasten uit om het Bayahibe te bezoeken, op 3 km verderop.
Deze 40 m² grote villa is binnen 20-minuten rijden van de Jachthaven Casa de Campo, in een uitgaansgebied gelegen. Deze 6-kamer Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa biedt ook toegang tot sportgelegenheden zoals Dye Fore Golf Course of Casa de Campo, op 6 km verderop.
In deze villa kunnen gasten genieten van een keuken en gebruikmaken van mediavoorzieningen zoals gratis draadloos internet. Tot de badkamerfaciliteiten van deze accommodatie behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.
Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa biedt koffie- en theefaciliteiten, keukengerei in een keuken. De dichtstbijzijnde luchthaven bij deze 1-badkamer woning is La Romana, op 5 km afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mirador de Bayahibe3754 km
- Boston Night Club3867 km
- Music Lounge & Casino2898 km
- Super Colmado Bayahibe3835 km
- Bayahíbe3410 km
- Playa Publica Bayahibe3107 km
- Monumento Natural Punta Bayahibe3743 km
- Strand van Bayahibe2742 km
- La Punta de Bayahibe3719 km
- Tanama Jungle Ranch3709 km
- Luchthavens
- Vliegveld La Romana13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Geldwisselkantoor
- Koffiebar
- Open haard
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Ontbijt op kamer
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Live-entertainment
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Snorkelen
- Wandelen
- Fietsen
- Openluchtbad
- Openbaar bad
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Valetparking
- Roomservice
- Huishouding
- Autoverhuur
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Welkomstdrankje
- Vergader-/Banketfaciliteiten
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- AM/FM wekker
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderbox
- Bordspellen
- Kinderzwembad
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa?
Gasten van Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Hoe ver is Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa van de luchthaven La Romana?
Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven La Romana. - ❓
Hoeveel kost het om deze hut te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in deze hut is $67. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke diensten biedt deze villa aan zijn gasten?
Deze villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Wordt er ontbijt aangeboden in Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa?
Ja, Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa serveert een Amerikaans ontbijt. - ❓
Is er een keuken in Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Bayahibe zijn het Bayahibe en de Altos de Chavón, die respectievelijk op 3 en 6 km van Blue Beach Eco-Hotel By Sanfabini villa liggen. Daarnaast is de Jachthaven Casa de Campo (7 km) ook een aanrader om te bezoeken.